کد خبر: ۶۶۵۶۱
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
تعداد نظرات: ۳ نظر

آرمان پرس l  اردیبهشت ماه سال جاری، طی قرادادی که بین دانشگاه فنی و حرفه ای کشور و شرکت بیمه حافظ صورت گرفته بود ، حدود 20 هزار نفر از پرسنل و اعضای خانواده دانشگاه فنی و حرفه ای با مبلغی حدود 10 میلیارد تومان، تحت پوشش بیمه حافظ قرار گرفتند.

به گزارش آرمان پرس به نقل از یک منبع موثق؛ آقای "عبدالرسول عطایی" اهل اصفهان و مدیرعامل بیمه حافظ دارای درجه دکتری از دانشگاه عالي دفاع ملی است که ریاست اسبق سازمان بیمه نیروی مسلح نیز می باشد. زمانی که سرپرست وقت دانشگاه فنی و حرفه ای نیز اصفهانی بوده ، قرارداد مناقصه مذکور با ترک تشریفات قانونی انجام شد که عملکرد ضعیف بیمه حافظ، منافع قراداد را برای دانشگاه فنی و حرفه ای تحت الشعاع قرار داد.

متاسفانه عملکرد نامطلوب و بسیار ضعیف بیمه حافظ تحت مدیریت آقای عطایی نارضایتی شدیدی را به وجود آورده است. مع الاسف قریب به دو ماه است (دی-بهمن96) که بیمه حافظ هیچگونه پرداختی به پرسنل و اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای نداشته و بیماران زیادی را که در اقصی نقاط کشور نیاز به معرفی نامه بیمه دارند در برزخ و بلاتکلیفی محض گذاشته است. اسناد وجوه پرداختی توسط اساتید و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای در بیمارستان ها و مراکز درمانی نیز فعلا بایگانی شده و دفاتر بیمه حافظ از دریافت اسناد به بهانه های واهی سر باز می زنند!

چندین مرحله در طول یازده ماهه گذشته سال جاری 96 ، عوامل بیمه حافظ با امضای تعهدنامه، قول قطعی مبنی بر همکاری و جلب رضایت پرسنل داده اند ولی هر بار با لطایف الحیل از اجرای تعهد استنکاف ورزیده و بر دامنه و شدت نارضایتی ها افزوده اند.

متاسفانه پس از مطلع شدن اساتید و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای از نظامی بودن و وابستگی نامبرده به ستاد کل نیروهای مسلح، ذهنیت منفی شدیدی ایجاد کرده و در تماس های مکرر درخواست پیگیری قضایی موضوع و یا ارجاع به دفتر مقام معظم رهبری دارند.

شرکت بیمه حافظ یکی از شرکت های بیمه خصوصی است که تحت نظارت بیمه مرکزی می باشد. اداره کل نظارت مالی بیمه مرکزی نسبت توانگری مالی بیمهحافظ در سال 95 را معادل 36 اعلام کرده بود که این میزان نسبت توانگری پایین ترین وضعیت و حالت هشدارمحسوب می شود.

رتبه بندی شرکت های بیمه سال95 www.bidbarg.com

علی ایحال؛ از آنجایی که آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی وابسته است که به اعتبار نهادهای حکومتی، در صورت ادامه عدم خدمت رسانی بیمه حافظ طبق قرارداد، اساتید و کارکنان کارمندان دانشگاه فنی و حرفه ای علاوه بر شکایت قانونی با تجمعی قانونی مقابل ستاد کل نیروهای مسلح نیز جهت حفظ آبروی مقتدرترین نهاد کشور خواستار برخورد با عواملی خواهند شد که با سواستفاده از سوابق و اعتبار خود در یک نهاد حکومتی اعتبار آن نهاد را نزد افکار عمومی مخدوش می کنند.

نظرات بینندگان l_sar_comment
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
0
0
با سلام لازم بذکر ظاهرا شرکت فوق الذکر فاقد مجوز فعالیت درون سرزمینی می باشد و فقط می تواند در مناطق آزاد فعالیت نماید اینم از عجایب روزگار؟؟؟؟؟؟؟
مدرس دانشگاه فنی و حرفه ای
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
0
0
آقا ممنون که نوشتی

دانشگاه فنی و حرفه ای شده عرصه مگسان

"ای مگس عرصه سیمرغ نه، جولانگه توست
عرض خود میبری و زحمت ما میداری"

امید که یک رجل پیدا شود و این دانشگاه را از نابودی نجات دهد
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
0
0
سللام ما به بازی های پشت پرده کار نداریم فقط می دونیم سه ماه است که پول فاکتورها را پرداخت نکردن
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل