کد خبر: ۶۶۵۷۱
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
بعد از آن همه ادعای آمریکا برای نابودی تروریسم در سال 2001 /
آمریکا مدعی داشتن قویترین ارتش جهان است ولی آنها نتوانستند تولید مواد مخدر در خاک افغانستان را کنترل کنند و اینک شاهد افزایش حجم تولید مواد مخدر از 200تن به 9000تن هستیم.
بعدازلشگرکشیِ بهترین ارتش جهان هنوز 43درصدِ افغانستان در اشغالِ طالبان است!
آرمان پرس l 
به نقل از خبرگزاری رویترز، خواجه محمد آصف اعلام کرد: آمریکا توقع دارد ما مطابق دستورات آنان اقدام کنیم ولی اسلام‌آباد چنین موضوعی را نخواهد پذیرفت. وزیر امور خارجه پاکستان تصریح کرد: اسلام‌آباد موظف به حمایت و محافظت از منافع هیچ کشوری نیست و صرفاً حافظ منافع خود خواهد بود.

به نقل از تسنیم؛ وی ادامه داد: صلح در افغانستان خواسته مردم پاکستان و افغانستان است نه قدرت‌های جهان.

عضو ارشد حزب نواز در ادامه اظهاراتش از اینکه آمریکا، پاکستان را به پناه دادن به شبکه حقانی متهم می‌کند به‌شدت انتقاد کرد.

بعدازلشگرکشیِ بهترین ارتش جهان هنوز 43درصدِ افغانستان در اشغالِ طالبان است!

وی با اشاره حضور آمریکا در پاکستان افزود: آمریکا مدعی داشتن قویترین ارتش جهان است ولی آنها نتوانستند تولید مواد مخدر در خاک افغانستان را کنترل کنند و اینک شاهد افزایش حجم تولید مواد مخدر از 200تن به 9000تن هستیم.

بعدازلشگرکشیِ بهترین ارتش جهان هنوز 43درصدِ افغانستان در اشغالِ طالبان است!
وزیر دفاع سابق پاکستان گفت: بهترین ارتش جهان 43 درصد از سرزمین را در مقابل طالبان از دست می‌دهد. طالبان نیازی به ما ندارد. این گروه 43 درصد از افغانستان را تحت کنترل دارد.

روابط میان آمریکا و پاکستان پس از اتهام‌زنی‌های ترامپ با تنش مواجه شده و طی ماه‌های اخیر سیاست‌مداران کاخ سفید نتوانسته‌اند راه‌حلی برای این مشکل پیدا کنند.
برچسب ها: طالبان
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل