کد خبر: ۶۶۶۲۳
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۸
*همین دیروز بود که دادستان تهران خبر داد مهدی جهانگیری برادر همین آقا اسحاق با وثیقه 1000 میلیارد تومانی از زندان آزاد شده،این مبارزه نیست!؟ بقیه اش به مردم چه ربطی دارد که هزار میلیارد تومان وثیقه از کجا آمده!؟
آرمان پرس l حسین شمسائیان نوشت:

آقای جهانگیری گفته:
«مردم باید احساس کنند با فقر و فساد مبارزه می شود»!  من نمیدانم این بنده خدا دنبال چه می گردد،اما واقعا انتظار دارید مردم بیش از این احساس مبارزه کنند!؟

*همین دیروز بود که دادستان تهران خبر داد مهدی جهانگیری برادر همین آقا اسحاق با وثیقه 1000 میلیارد تومانی از زندان آزاد شده،این مبارزه نیست!؟

*اینکه کاری کرده اند تا این بنده خدا شب عیدی کنار زن و بچه اش باشد تا شاید مسافرتی داخلی یا حتی خارجی برود،عین مبارزه نیست!؟

*خب بقیه اش به مردم چه ربطی دارد که هزار میلیارد تومان وثیقه از کجا آمده!؟ اینها هم از قبل از انقلاب ثروتمند بوده اند و تازه  حالا ثروتشان نسبت به قبل کمتر هم شده!

*به مردم چه که همین حالا ممکن است عده ای بخاطر جرائم غیر عمد در زندان باشند و در حسرت گذراندن عید در کنار خانواده بسوزند،آنها هم اگر وثیقه به این هنگفتی دارند،بدهند و گرنه بمانند گوشه زندان!

*اصلا به ما چه که یک آقایی یک جا در دل تاریخ نامه نوشت به والی خودش و فرمان داد: فلان دزد بیت المال را در زندان انفرادی نگه دار،هر جمعه به نماز جمعه بیاور و «آبرویش را بریز» تا دیگر کسی جرات دست درازی به بیت المال را نکند!

*اینکه اصلا چرا از ابتدا برای چنین پرونده ای،قرار وثیقه صادر می شود نه قرار بازداشت،به هیچکس ربطی ندارد! با اینحال این اسحاق هنوز دنبال مبارزه است!


*منبع      : کانال تلگرامی حسین شمسیان
*آدرس    :           https://t.me/H_shamsian
*ID تلگرام:                           H_shamsian@  

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل