کد خبر: ۶۷۱۳۶
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند
*رئیس جمهور دستور دادند انحصار پیام رسان تلگرام باید شکسته شود. اما همانگونه که پیش بینی می شد رئیس دولت از هزینه های اجتماعی و احتمالی مساله طفره می رود و رئیس جمهور همزمان با حضور نماینده اش در سیما از عدم تلخ کامی ذائقه مردم گفت و اشتغال را یاد آور شد که یعنی ما نیستیم!
 آرمان پرس l عبدالله گنجی مدیر مسوول روزنامه جوان در کانال تلگرامی خود نوشت:

دبیر شورای عالی فضای مجازی که منتسب رئیس جمهور است امروز به شبکه خبر رفت و از مصائب انحصاری پیام رسان تلگرام گفت . طبیعتا  حرف او جمع بندی شورای مذکور است نه سخن خویش و اتفاقا با صراحت گفت: رئیس جمهور دستور دادند انحصار پیام رسان تلگرام باید شکسته شود. اما همانگونه که پیش بینی می شد  رئیس دولت از هزینه های اجتماعی و احتمالی مساله طفره می رود و رئیس جمهور همزمان با حضور نماینده اش در سیما از عدم تلخ کامی ذائقه مردم گفت و اشتغال را یاد آور شد که یعنی ما نیستیم. در حالی که "ارز مجازی" خطر جدی دولت برای داد و ستد ارزی است و خطر ناک تر از فرهنگ و امنیت است و دولت به دنبال اقتدار مدیریتی خود در این حوزه است.

عدم پرداخت هزینه های تصمیمات، سیاست دولت است اما اگر احساس کنند آورده ای دارد حتما در صف اول می ایستد. مثل موشکی نمونه جالبی است که رئیس دولت در مناظرات بدان حمله می کرد اما وقتی به دیر الزور اصابت کردند به میدان آمدند و گفتند: ما هم آن را ساخته ایم و هم فرمان شلیک را صادر کرده ایم. مواجهه با تهدیدات مجازی همانند برجام نیاز به اجماع ملی دارد و شانه خالی کردن امری سوخته و نخ نماست.

منتظر باشید از امروز رسانه های فارسی زبان غرب بویژه تلویزیون ملکه برای اشتغال ایرانیان در تلگرام عزا خواهند گرفتند و طرفدار بیکاران خواهند شد. بهانه  و خمیر مایه اش را روحانی امروز تولید کرد.
برچسب ها: تلگرام ، روحانی
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل