کد خبر: ۶۷۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
آرمان پرس l «محسن مهدیان» در انتقاد به سیاست یک بام و دو هوای دولت درخصوص فیلتر تلگرام در کانال تلگرامی خود نوشت:

حصر را چه کسانی انجام دادند؟ شورای عالی امنیت ملی. چه کسانی معترض شدند؟ همان ها که در جلسه شورای عالی امنیت حضور داشتند و پای حصر را امضا کردند.

تصمیم گرفتند و شانه خالی کردند چون بازی برد برد را در حواله کردن دیدند؛ هم از امضای حصر بخورند و هم از ژست ضدحصر ببرند.

مردم را چه فرض کردیم؟ افکار عمومی جورچین ماست؟ این بازی غیرصادقانه افکار عمومی را خاکستر می کند.

این روزها قرارست با تلگرام نیز خط حصر را دنبال کنیم؟  

در یک نصف روز دو موضع متفاوت و البته رسمی درباره فیلترینگ تلگرام منتشر می شود. اول صبح آقای روحانی درباره فیلتریگ تلگرام می گویند "کام مردم را تلخ نکنیم." ظهر همان روز مسوول مستقیم این موضوع از احتمال فیلتر تلگرام می گوید و توضیحاتی می دهد که مخاطب را به ضرورت فیلترینگ برساند. روشن است که مسوول مستقیم و دبیر شورای عالی مجازی، نظر شخصی و سلیقه اش را در یک برنامه رسمی نمی گوید. پس آقای روحانی که رئیس شورای عالی مجازی است از کدام تلخی کام می گوید؟ چه کسی جز خود دولت تصمیم می گیرد؟

چه کسی است که نداند بیشترین ضربه از تلگرام را دولت می بیند؟ ما از یاد ببریم، آقای روحانی فراموش نمی کند چطور چهارستون دولتش از آشوب های دی ماه لرزید؟ همین امروز این دولت است که از ورود تلگرام به چرخه اقتصاد نگران است. نیست؟ سیاست های پولی و مالی اش را به خاک نمی کشد؟

مردم با فیلترینگ یک شبکه اجتماعی به ضرورت امنیت و رفاه شان به مرور زمان کنار می آیند؛ پس بیغش و ناب با مردم حرف بزنیم. چه آنکه کام مردم را بی صداقتی تلخ می کند نه فیلترینگ.

برچسب ها: فیلتر ، تلگرام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل