کد خبر: ۶۷۱۹۲
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
جبهه روزبروز روشنتر و واضح تر میشود
*ولیعهد سعودی، علنا اعلام کرده که ما با اسرائیل منافع و یک دشمن مشترک بنام ایران داریم آمریکا و انگلستان، عربستان را به انبار اسلحه تبدیل کرده اند؛ رژیم صهیونیستی، رسما اعلام میکند، عربستان مواضع عبری اسرائیل را به زبان عربی بیان میکند! ترکیه اما پیچیده تر بازی میکند! هم کردها را میکشد ...
آرمان پرس «محمد عبدالهی»-تحلیلگر سیاسی در کانال تلگرامی خود در مطلبی نوشت:

چینش حق و باطل، دوست و دشمن روزبروز روشنتر و واضح تر میشود. ولیعهد سعودی، علنا اعلام کرده که ما با اسرائیل منافع و یک دشمن مشترک بنام ایران داریم و برای نخستین بار بصورت علنی، جنبش  حماس را جنبشی علیه امنیت عربستان، خطاب میکند! وزیر انرژی رژیم صهیونیستی، رسما اعلام میکند، عربستان مواضع عبری اسرائیل را به زبان عربی بیان میکند! آمریکا و انگلستان، عربستان را به انبار اسلحه تبدیل کرده اند.

یمن همچنان پس از 3 سال تحت بمباران سه کشور وهابی عربستان، امارات و بحرین است و قطر به یکباره با خون بیگناهان یمن راه خود را از آنها جدا میکند.

ترکیه اما پیچیده تر بازی میکند! هم کردها را میکشد، هم با تکفیری ها و تروریستهای ضدسوریه نرد عشق می بازد و هم ادعای مقاومت ضداسرائیلی و مبارزه با تکفیریها را دارد!

در یک سوی ماجرا: امریکا، اسرائیل، انگلستان، عربستان، امارات، بحرین، داعش و تروریستهای مقابل دولت سوریه در سوی دیگر ماجرا: ایران، عراق، سوریه، یمن، حزب الله لبنان، حماس ...
همه عناصر هر دو جبهه به هم پیوسته و غیرقابل انفکاک هستند. هر سخنی هر رفتاری برای خوشامد یکی از عناصر جبهه اول، به نفع همه آنهاست.

*آن روشنفکرمابهای وطنی، که گمان میکنند، میتوانند از داعش متنفر باشند، ولی دلشان غنج بزند برای پول خرج کردن در دوبی! دچار خودتناقضی هستند.

*آن روشنفکرمابهای وطنی، که گمان میکنند، میتوانند به تکرار بی بی سی، بشار اسد را دیکتاتور بخوانند، هرگز زبانشان علیه دیکتاتوری ولیعهد عربستان نخواهد چرخید!

*آن روشنفکرمابهای وطنی، که دم از مذاکره با ترامپ میزنند، در واقع دم از مذاکره با تروریستهای تکفیری میزنند!

*آن روشنفکرمابهای وطنی، که نگران پنج صدم درصد ! (دقت بفرمایید  0/05 %) بودجه کشور به سوریه و حزب الله و حماس هستند، مجبورند گفته های ترامپ را سانسور کنند. ترامپ روز 7 فروردین در سخنرانی خود در اوهایو گفت: ما 7 تریلیون دلار در خاورمیانه خرج کردیم، اما نتوانستیم حتی نفت آنجا را بگیریم!

*کاش میشد آن روشنفکرمابهای وطنی که شعار "نه غزه نه لبنان" میدهند، صادر کنیم به آمریکا.. این شعار را در آمریکا بدهند..


*منبع      : کانال تلگرامی محمد عبدالهی
*آدرس    :           https://t.me/Abdollahy
*ID تلگرام:                           abdollahy@  
برچسب ها: آمریکا
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل