کد خبر: ۶۷۲۵۹
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
ده،پانزده نفر از نمایندگان مجلس با دختران موسوی دیدار و تصاویر آن را هم منتشر کردند. اصل دیدار با دیگری خصوصا در حوزه مسلمانی پسندیده است و هیچ اشکالی ندارد اما در باره این دیدار خوب است نمایندگان مذکور توضیحی بفرمایند/ *تفاوت دختران موسوی با دیگر دخترها و خصوصا آقازاده های دیگر در چیست؟ «...»
آرمان پرس «عبدالله گنجی»-تحلیلگر مسائل سیاسی و تاریخِ جمهوری اسلامی در کانال تلگرامی خود در مطلبی با عنوان "از دختران شین آباد چه خبر؟" نوشت:

ده،پانزده نفر از نمایندگان مجلس با دختران موسوی دیدار و تصاویر آن را هم منتشر کردند. اصل دیدار با دیگری خصوصا در حوزه مسلمانی پسندیده است و هیچ اشکالی ندارد اما در باره این دیدار خوب است نمایندگان مذکور توضیحی بفرمایند.

چرا این دیدار به صورت شخصی(حقیقی) و خصوصا با همراه خانواده وبه صورت مجزا  در نوروز انجام نشده است؟

چرا اصرار بر ملاقات جمعی با هویت نمایندگی دارند؟
تفاوت دختران موسوی با دیگر دخترها و خصوصا آقازاده های دیگر در چیست؟
چرا این حرکت جمعی برای دیدار فلان جانباز در بیمارستان ساسان صورت نمی گیرد؟
چرا این دیدار با دختران سایر مسئولین سابق و فعلی کشور انجام نمی شود؟
چرا چنین دیداری با دختران نیم سوخته شین آباد انجام نمی شود؟
علنی کردن آن برای کدام پیام و برای کیست؟
ویژگی دختران موسوی که آنان را برای نمایندگان متمایز کرده است چیست؟
زمینه شناخت و آشنایی شان با دختران موسوی از کی و چگونه اتفاق افتاده است؟

امید است پاسخی دریافت کنیم
برچسب ها: عبدالله گنجی
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل