کد خبر: ۶۷۲۹۹
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
*اگر دولتی وجود دارد که تاج زاده از آن مطلع است چگونه پنهان است؟ ایشان هم با عباس غفاری در ارتباط است؟ / *دولت پنهان که هیچ "مجلس پنهان "هم داشتیم. روزی که معاون سیاسی وزیر کشور در انتخابات مجلس ششم نقش فرماندار تهران را ایفا می کرد و نام حداد عادل در صندوقی که خودش رای داده بود نبود!
آرمان پرس l عبدالله گنجی نوشت:

سرطان اصلاحات برای پرت کردن حواس مردم از قیمت ارز در دولت متبوعش، اقدام به" تولید توهم" فرمودند. اما مردم مساله شان را گم نمی کنند.مفهوم سازی دولت پنهان با هدف جا خالی دادن از بی عرضه گی است.

اگر دولتی  وجود دارد که تاج زاده از آن مطلع است چگونه پنهان است؟ ایشان هم با عباس غفاری در ارتباط است؟ ساختن پالایشگاه و جاده و سازندگی جوانان در روستاها یا برخورد قضایی با فلان فرد که همه رفتارهای عیان و قابل مشاهده است.

دولت پنهان را کسانی پنهانی شکل داده بودند که قرار بود در هر صورت آن دولت را از 23خرداد1388 روی کار بیاورند اما آنان که این پروژه را نا کام گذاشتند امروز  دولت پنهان نامیده می شوند . نه  آقا مصطفی اینان"دولت پنهان"می سوزانند.

دولت پنهان که هیچ "مجلس پنهان "هم داشتیم. روزی که معاون سیاسی وزیر کشور در انتخابات مجلس ششم نقش فرماندار تهران را ایفا می کرد و نام حداد عادل در صندوقی که خودش  رای داده بود نبود.

وجه مشترک غرب و این جماعت"اعتبار زدایی" از بازوهای توانمند نظام برای تسهیل در"بی ثبات سازی" است اگر خواستید این پیوستگی را بفهمید بین حملات این جماعت به سپاه،قوه قضائیه و صدا و سیما در یکسال گذشته و تحریم هرسه از سوی آمریکا در همین مدت رابطه برقرار نمایید.

 از این که اصلاح طلبان اجازه می دهند امثال تاج زاده آنان را معادل ضد انقلاب معرفی کند باید تاسف خورد.
برچسب ها: تاج زاده
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل