کد خبر: ۶۷۳۲۵
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
آرمان پرس l *پیشنهاد می شود آقایان زیباکلام، آشنا، تاج زاده، سریع القلم، فاضلی، نیلی، نوبخت، نهاوندیان_ و هر چند تای دیگر از پردازندگان یا توجیه گران سیاست های دولت را که این جمع به مشورت طلبیدند_ در یک اتاق حبس کنند و تا به یک سوال پاسخ نداده اند، اجازه خروج ندهند:

ارباب وعده ها چگونه شاهکار کرد؟!

*چگونه توانستید در نقش ارباب_وعده_ها، این بلای شاهکار را بر سر کشور  و مردم بیاورید که هم بخش اعظم برنامه هسته ای را متوقف کنید و امتیازات موازی با آن به دشمن بدهید؛ و هم ارزش پول ملی را به یک ششم تا یک دوازدهم انتظار مردم از برجام (60 درصد بی ارزش تر از ماقبل توافق) پایین بیاورید؟! و آن وعده که چنان رونقی به اقتصا می دهیم تا مردم نیازی به پول یارانه نداشته باشند، کجا رفت؟

*محمد ایمانی
برچسب ها: روحانی
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل