کد خبر: ۶۷۳۳۳
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
برخی رسانه‌ها به نقل از «عاطف طراونه» رئیس پارلمان اردن گزارش دادند که دولت عراق درخواست رسمی و جدید برای تحویل «رغد» دختر دیکتاتور سابق این کشور ارائه نکرده است.

آرمان پرس l «عاطف طراونه» رئیس پارلمان اردن می‌گوید که دولت عراق هیچ درخواست رسمی و جدید از طریق اینترپل برای تحویل «رغد صدام» ارائه نکرده است.

روزنامه «عکاظ» به نقل از الطراونه نوشت که رغد به اردن پناهنده شده و اگر ارتباط وی با تروریسم ثابت شود در آن صورت دولت اردن هرگز بر آن سرپوش نخواهد گذاشت.

برخی محافل پارلمانی عراق از درخواست این کشور از طریق اینترپل برای تحویل ۶۰ عراقی متواری از جمله رغد صدام خبر داده بودند.

روزنامه الکترونیکی «رأی‌الیوم» نیز به نقل از یک منبع آگاه نوشت که تحویل رغد اصلا مطرح نیست به خصوص اینکه وی به طور دائمی در اردن اقامت ندارد.

طبق این گزارش تحویل رغد مورد بررسی قرار نگرفته و هیچ اصل قانونی وجود ندارد و توافق دوجانبه قبلی ببن اردن و عراق نیز تحویل رغد را شامل نمی‌شود.

منبع: فارس
برچسب ها: رغد صدام
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل