کد خبر: ۶۷۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
حکایتِ سیّد «خامنه ای» و حججی هایش ...
علی علیزاده _ تحلیلگرِ مقیمِ لندن -نوشت: *عمر کوتاه است. عمر ما مردمان مورد هجوم بمبهای غربی و سعودی و اسراییلی حتی کوتاه تر. آنچه به آن معتقدیم را باید با صدای بلند بگوییم پیش از آنکه دیر شود حتی اگر به قیمت شنیدن توهین و تهمت باشد«...»/ *کارکرد نمادین حمله آمریکا به عراق یا همان جنگ اول خلیج فارس در سال 1369: اعلام آغاز‌ نظام تک قطبی در جهان «...»
آرمان پرس l  علی علیزاده _ تحلیلگرِ سیاسیِ و پژوهشگرِ فلسفه مقیمِ انگلستان_ نوشت:

کارکرد نمادین حمله آمریکا به عراق یا همان جنگ اول خلیج فارس در سال هزار و سیصد و شصت و نه:
اعلام آغاز‌ نظام تک قطبی پس از پایان جنگ سرد  و پس از نابودی امپراطوری شوروی استبدادی.

کارکرد نمادین دفاع قاطع روسیه از سوریه در فرودین هزار و سیصد و نود و هفت: اعلام پایان نظام تک قطبی و پایان یکه‌تازی آمریکا و اعلام ظهور بلوک روسیه-ایران.

ایران این جایگاه را مرهون آقای خامنه‌ای و محسن حججی هایش است.
حکایتِ «خامنه ای» و حججی هایش


*پانوشت:

عمر کوتاه است. عمر ما مردمان مورد هجوم بمبهای غربی و سعودی و اسراییلی حتی کوتاه تر. آنچه به آن معتقدیم را باید با صدای بلند بگوییم پیش از آنکه دیر شود حتی اگر به قیمت شنیدن توهین و تهمت باشد. چنین هزینه‌ای در مقابل هزینه کسانی که امنیت این مردم را این سالها حفظ کرده‌اند هیچ است. بگذار منتقدان به جای نقد محتوای حرف بگویند پول گرفته ام یا میخواهم به ایران برگردم و به خاطر منافع شخصی این حرفها را میزنم. این حملات و تهمتها همیشه کمکم کرده تا در راهی که آمده‌ام مصمم تر شوم.


*منبع  : کانال تلگرامی جدال-علی علیزاده
*آدرس:                      https://t.me/jedaal
*ID تلگرام:                                  jedaal@

برچسب ها: علی علیزاده
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل