کد خبر: ۶۷۴۳۳
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
شوروی هم اواخر عمر خود همین گونه شده بود؛ دقیق تر بگوییم: درست از وقتی که در باتلاق افغانستان گیر افتاد. بدبختی ‌های آمریکا از وقتی بالا آمد، که وارد باتلاق در عراق شد.
آرمان پرس l محمد ایمانی در کانال تلگرامی خود نوشت:

وقتی از آمریکایی ها یا آمریکا زده ترین تحلیل گران درباره حمله موشکی دیروز به چند منطقه در سوریه بپرسید "خب که چی؟ عایدی و دستاورد و نتیجه این حمله چه بود؟"، کمترین پاسخ قانع کننده ای ندارند. آمریکا سالهاست حرفی برای گفتن ندارد. آیا همین ناتوانی در بیان عایدی حمله، به اندازه کافی گویا نیست تا شهادت دهد مدعی ابرقدرتی در دنیا، به عجز راهبردی و عملیاتی رسیده است؟

 این همان آمریکایی است که روزی با بمباران اتمی ژاپن، سرنوشت جنگ جهانی را تعیین می کرد یا ظرف یک هفته، کار حکومت صدام را می ساخت. قدرت موثر آمریکا، بی نهایت تحلیل رفته است؛ چون حریفانی نه از جنس ژاپن و آلمان و حتی چین و روسیه، بلکه از جنس ایمان و مقاومت در برابر او قد علم کرده اند. آمریکای معروف، اکنون تبدیل به خاطره شده و به تاریخ پیوسته است.

شوروی هم اواخر عمر خود همین گونه شده بود؛ دقیق تر بگوییم: درست از وقتی که در باتلاق افغانستان گیر افتاد. بدبختی های آمریکا از وقتی بالا آمد، که وارد باتلاق در عراق شد و کابوس سرشکستگی مقابل فرزندان مقاومت را به چشم دید.

برچسب ها: آمریکا
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل