کد خبر: ۶۷۴۷۵
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
معاون پیشین وزارت خزانه داری آمریکا در تحلیلی پیرامون وقایع اخیر در غرب آسیا و ماجراجویی‌های ترامپ نوشت: «شکست رهبری سیاسی تمام جهان غرب قطعی است.»

آرمان پرس «پل کرگ رابرتس» معاون پیشین وزارت خزانه‌داری دولت آمریکا در دهه هشتاد میلادی که با سیاست‌های جنگ افروزانه دولت‌های «بوش» و «اوباما» به شدت مخالفت بوده و «دونالد ترامپ» رئیس جمهور کنونی آمریکا را نیز فرد بی لیاقتی می‌داند، در تحلیلی در زمینه ماجراجویی‌های جدید «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در سوریه به همراه برخی متحدانش که در وبگاه «پراودا» منتشر شده است،  نوشت: «رژیم ترامپ دیوانه است.»

وی در بخشی از این تحلیل نوشت: «آیا نبرد با روسیه، قدرت نخست اتمی ، دیوانگی است؟ آیا تهدید روسیه و اتهام‌زنی به این کشور دیوانگی است؟ آیا لاف زدن درباره کشتن صدها روسی دیوانگی است؟ به یقین، یک انسان عادی به این سه سئوال پاسخ "مثبت" می‌دهد.»

این مقام پیشین دولت آمریکا  با اشاره به دیگر مقام‌های کنونی دولت آمریکا چون «نیکی هیلی»، «جان بولتون» و «مایک پامپئو» و برخی دیگر و مواضع جنگ طلبانه آن‌ها نوشت: «سراسر جهان باید بفهمد که به خاطر وجود رژیم دیوانه ترامپ، ادامه زندگی در کره زمین زیرسئوال رفته است.»

پل کرگ رابرتس در بخشی دیگر با تمسخر نوشت که بابت رفتارهای غیرمسئولانه و بی ملاحظه دولت آمریکا و متحدان اروپایی ترامپ  در قبال روسیه، متحیر شده است.

وی در خاتمه  یادداشت خود یادآور شد: «شکست رهبری سیاسی تمام جهان غرب قطعی است و چنین شکستی زندگی در کره زمین را به ویرانی می‌کشد.»

منبع: فارس
برچسب ها: آمریکا ، ترامپ
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل