کد خبر: ۶۷۴۸۸
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
آرمان پرس محمد ایمانی فعال رسانه‌ای و تحلیل‌گر، در کانال تلگرامی خود نوشت:

بیست و یک نفر عضو شورای شهر تهرانند. چگونه و با چه سرمایه گذاری های هنگفتی رای آوردند، بماند؟ حتی ازاین نکته تلخ هم که می دانستند نجفی بازنشسته و بیمار است و توان کار اجرایی شهری به وسعت پایتخت را ندارد، می گذریم. اما ادعاهایشان همواره گوش فلک را کر کرده که؛ "این ماییم طاووس علّیین شده".

با وجود همه رجز خوانی ها، بین خودشان جرّ و بحث است که آیا محسن هاشمی را از شورا به شهرداری بفرستند یا نه؟ 7-8 ماه است جای بحث های مهم شهر و خدمت به مردم، درگیر این مسئله بزرگ و غامض (!) هستند که اگر محسن هاشمی از شورا برود، نفر بعدی که باید عضو شورا شود، مهندس  مهدی چمران است.

می گویند اگر چمران عضو شورای شهر شود، ممکن است به لحاظ تخصص و تجربه و سابقه، یک تنه، همه بیست عضو ائتلاف اصلاحات و اعتدال را حریف شود و به لحاظ قوت استدلال، یک سر و گردن بالاتر بایستد!... بابا اعتماد به نفس! نه به آن همه لاف و بلوف، و نه به این همه شجاعت! خب یکی هم متفاوت از شما حرف بزند؛ شاید گره ناکارآمدی و قفل شدگی 8 ماهه شهرداری گشوده شد.

نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل