کد خبر: ۶۷۵۰۲
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
*اگر یک نظامی بخواهد کاندیدا شود قانون معلوم کرده است که باید استعفا کند و وارد سیاست شود و... / *آیا می دانید برخی از بنیان گزاران جریان چپ همزمان عضو نیروهای مسلح بوده اند؟ / *می دانید نمایندگان وقت امام در کیهان و اطلاعات هر دو عضو موسس یک جریان سیاسی هستند ؟(محمد خاتمی و محمود دعایی) و امروزه تلاش می شود نقد های شریعتمداری را با هویت نماینده رهبری در کیهان برجسته و محکوم کنند؟
آرمان پرس گروه گرایی و ورود به احزاب و گروههای سیاسی از موانع اعضای نیروهای مسلح است و در وصیت نامه امام هم ذکر شده است. اصلاح طلبان برجسته ترین بخش وصیت امام را که همیشه یادآوری می کنند همین بخش است. اگر یک نفر سی سال پیش از درب سپاه رد شده باشد رهایش نمی کنند.

اگر یک نظامی بخواهد کاندیدا شود قانون معلوم کرده است که باید  استعفا کند و وارد سیاست شود و... اما علیرغم این مسیر تعریف شده، به محض اظهار نظر و بدسلیقگی الله کرم، چند روز است به این پیشنهاد با حیرت و تعجب نگریسته می شود و حتی در  یک روزنامه اصلاح طلب از دو قطبی نظامیان و روحانیت به عنوان دو قطبی خطرناک یاد شده است.

همگان می دانند وصیت امام در سال 1361 نوشته شده  و در سال 1366 نیز منع ورود نظامیان به احزاب و گروهها وجود داشته است.اما در اواخر سال1366 اتفاق جالبی برای مدعیان غیر سیاسی ماندن نیروهای مسلح افتاده است.

آیا می دانید برخی از بنیان گزاران جریان چپ همزمان عضو نیروهای مسلح بوده اند؟ و نامه تشکیل تشکل سیاسی را به امام امضا نموده اند؟

آیا می دانید نمایندگان  وقت امام در کیهان و اطلاعات هر دو عضو موسس یک جریان سیاسی هستند ؟(محمد خاتمی و محمود دعایی) اما  امروزه تلاش می شود  نقد های شریعتمداری را با هویت نماینده رهبری در کیهان  برجسته و محکوم کنند؟

آیا می دانید یکی از اعضای موسس جریان چپ دیروز و اصلاحات امروز بعداز امضا نامه ایجاد تشکل سیاسی ،از امام حکم نمایندگی ایشان در شهربانی کل کشور را گرفته است؟و عضو نیروهای مسلح شده است.

*آیا ایجاد تشکل سیاسی توسط افراد حقوقی زیر خلاف نبوده است؟

سید سراج الدین موسوی مسئول حفاظت منطقۀ جماران و فرمانده کل کمیتۀ انقلاب اسلامی
علی اکبر آشتیانی، مایندۀ امام و مسئول عقیدتی ـ سیاسی ژاندارمری جمهوری اسلامی ایران
محمدعلی رحمانی فرمانده بسیج مستضعفان
رسول منتجب نیا نماینده امام در شهربانی(پس از عضویت در تشکل سیاسی)

*دو نماینده امام در دوقلوی کیهان و اطلاعات و موسس جریان سیاسی:

سید محمود دعایی، نمایندۀ امام و سرپرست روزنامۀ اطلاعات
سید محمد خاتمی، نمایندۀ امام و سرپرست مؤسسۀ کیهان


*عضویت در تشکل سیاسی با مسئولیت قضایی:

مجید انصاری، رئیس سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور و نمایندۀ شورایعالی قضایی


*منبع  :     کانال تلگرامی عبدالله گنجی | جهاد تبیین
*آدرس:                       https://t.me/dr_a_ganji
*ID تلگرام:                                       Dr_A_Ganji@  
برچسب ها: خاتمی
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل