کد خبر: ۶۸۳۱۳
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
آرمان پرس l عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی با انتشار تصاویری در  صفحه اینستاگرام خود نوشت: روز جمعه به عشق خرید نان خرمایی، پیاده از منزل تا اینجا (کارگر ، پایین تر از میدان انقلاب) رفتم و از فروشنده با اخلاق و منصف آن، خرید کردم. من را به داخل دعوت کرد و چند عکس یادگاری گرفت. مثل همین!


نان خرمایی، هم خوشمزه و شیرین است و هم خواص زیادی دارد. به جای قند، با چای بخورید، خیلی بهتر است.قیمت آن ۱۵۰۰ تومان است. بعضی مغازه‌ها، کوچکترش را که نصف آن است هزار تومان می‌دهند. بعضی‌ها هم، همان کوچکتر را دوهزار تومان می‌دهند! سرتان کلاه نرود!


واقعاً «آزادی» در بن بست است؟! واقعاً «آزادی» در بن بست است؟!


یک کوچه پایین‌ترش، «بن بست آزادی»! نام دارد و یه خورده بالاترش در خیابان انقلاب، که در قرق کتاب فروشی‌های دستفروش است، هر جور کتابی که دلتان بخواهد هست! خاطرات شاه، فرح، انواع رمان‌های منشوری! کتابهای غیرمجاز!! (چند تا عکس گرفتم) ورق بزنید.
حالا واقعاً «آزادی» در بن بست است؟!

واقعاً «آزادی» در بن بست است؟!


. . *پی نوشت*

شهید مطهری بحث زیبایی در مورد آزادی دارد.
او در تفسیر آیه «قد افلح من زکیها» می‌گوید ، آزادی واقعی رها شدن از بند نفسانیات و خواهش های درونی است. اسیر شهوات و تمایلات نفسانی، حاضر نیست برای آزادی هزینه دهد و اگر از دسترنج دیگران! به آزادی رسید ، خودش و آزادی را یکجا هلاک می کند.


وابستگی به ثروت و قدرت و دغدغه منافع! به ویژه از سوی خواص، استحکام استبداد را رقم می‌زند و آزادی و آزادی خواهان را روانه مسلخ می کند.
برچسب ها: عزت الله ضرغامی
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل