کد خبر: ۶۸۳۸۰
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
آرمان پرس l به گزارش ایرنا، رسانه های معارضان سوری روز سه شنبه اعلام کردند که ارتش ترکیه با ایجاد مراکزی در ورودی های عفرین از ساکنان کرد و عرب این شهر و همچنین تروریست های اخراجی از اطراف دمشق که در خانه های آوارگان عفرین اسکان داده شده اند، عکس و اثر انگشت می گیرد.
ارتش ترکیه قرار است برای این افراد کارت شناسایی کشور خود را صادر کند.
ترکیه برای ساکنان مناطق تحت اشغال تروریست ها کارتی به نام 'کیملک' صادر می کند.
ارتش ترکیه و تروریست های مورد حمایت آن (ارتش آزاد) ماه گذشته شهر عفرین در شمال غرب استان 'حلب' در سوریه را اشغال کردند.
دولت سوریه با اشغالگر خواندن دولت ترکیه در انجام عملیات نظامی در منطقه عفرین و سایر مناطق شمال این کشور خواستار خروج نیروهای این کشور از خاک خود شد.
برچسب ها: تروریست
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل