کد خبر: ۶۸۷۷۲
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵

آرمان پرس l  عصر روز جمعه دومین کنگره سراسری حزب اعتماد ملی، با حضور اشخاصی همچون محمدرضا عارف، عباس عبدی، ابراهیم اصغرزاده، غلامحسین کرباسچی، رسول منتجب‌نیا، محمدجواد حق‌شناس، مرتضی الویری، محمدرضا تابش، احمد مازنی، عبدالله نوری، علی مطهری و... در کانون توحید تهران برگزار شد.

این کنگره با درگیری شدید و زد و خورد اصلاح طلبان به پایان رسید.

روزنامه اعتماد در تشریح این کنگره در گزارشی نوشت:

«الیاس حضرتی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در دومین کنگره حزب اعتماد ملی گفت: امسال کنگره را در حالی برگزار می‌کنیم که بهترین عزیز ما، بزرگ پدر ما و شخصیت باارزش انقلابی و یار امام جایش خالی است. ای کاش روزگار به گونه‌ای رقم می‌خورد که آقای کروبی را در جمع‌مان داشتیم. او خطاب به فاطمه کروبی که در این جلسه حضور داشت گفت: شما مادر انقلاب هستید!!...فرزندان کروبی در پاکدستی همچون کروبی هستند و برای آنکه بتوانند صحبت کنند باید پاک، سالم و صادق باشند. امروز از حزب اعتماد ملی شخصیت‌های بسیاری در بدنه نظام حضور دارند که پاکدستی از ویژگی همه آنهاست».

ادعای پاکدستی از سوی اصلاح طلبان، بیشتر به طنز شبیه است تا واقعیت. برای نمونه کمیسیون اقتصادی مجلس ششم به اعتبار ارتباط صمیمی برخی از اعضای آن - از جمله الیاس حضرتی (نماینده فعلی فراکسیون امید مجلس دهم)- با شهرام جزایری مفسد اقتصادی دوره اصلاحات سر زبان‌ها افتاد. جزایری توانسته بود به واسطه همین ارتباطات نزدیک با اعضای کمیسیون اقتصادی و هیئت‌رئیسه مجلس ششم، کارت پانصد (کارت تردد بدون مزاحمت) به مجلس را به دست آورد و از جمله با مشورت‌هایش، طرح عدم اخذ وثیقه برای تسهیلات کلان بانکی را تبدیل به دستور کار مجلس کند.

اصلاح طلبان صراحتاً اعلام کردند که مفسدان کلان اقتصادی و مدیران نجومی و اشخاصی همچون شهرام جزایری و مه‌آفرید خسروی و... کارآفرینان شایسته و نابغه‌ای در حد «استیو جابز» (مخترع، بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای apple) هستند که باید تیمار شوند و حقوق‌های هنگفت بگیرند!

در کارنامه اصلاح طلبان، مصادیق بسیاری از حمایت قبیله‌ای از مفسدان اقتصادی به چشم می‌خورد. برای نمونه اصلاح طلبان در جریان برگزاری دادگاه غلامحسین کرباسچی-شهردار وقت تهران- در سال ۷۷ تمام قد از فساد کلان وی در شهرداری دفاع کردند. عبدالله نوری، وزیر کشور دولت اصلاحات که متولی رسمی امنیت کشور بود، با سوءاستفاده از موقعیت خود برای نجات رفیق خویش، اقدام به بحران آفرینی کرد و رسماً قوه قضائیه را تهدید نمود و با قلدری در برابر قانون، اقدام به اردوکشی خیابانی کرد.

اما درخصوص معرفی «مادر انقلاب» در کنگره اصلاح طلبان باید گفت کروبی و همسرش در فتنه ۸۸ آتش بیار معرکه بوده‌اند. فتنه‌گران در آشوب ۸ ماهه در سال ۸۸، پس از ادعای مضحک تقلب، بر روی اسلام در عبارت جمهوری اسلامی خط کشیدند، مرگ بر اصل ولایت فقیه گفتند، تصریح کردند «انتخابات بهانه است/ اصل نظام نشانه است»، به تصویر حضرت امام خمینی (ره) توهین کردند و سرانجام، در روز عاشورای حسینی (ع) به هتاکی و حرمت‌شکنی بی‌سابقه پرداختند و در نهایت دشمن را به تشدید تحریم‌ها تشویق کردند.

برچسب ها: اصلاح طلبان
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل