کد خبر: ۶۸۷۷۳
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸

آرمان پرس l  روزنامه آرمان در گزارشی نوشت:

«با گذشت پنج سال از دولت حسن روحانی، امروز دیگر دولت نمی‌تواند مشکلات اقتصادی مردم را به دولت گذشته منتسب کند و باید پاسخگوی عملکرد اقتصادی خود باشد. این در حالی است که برخلاف اینکه مسئولان دولت عنوان می‌کنند اقدامات موثری در زمینه کاهش فشارهای اقتصادی مردم انجام داده‌اند، اما این مسأله در زندگی مردم مشاهده نمی‌شود و مشکلات معیشتی مردم روزبه‌روز تشدید می‌شود. از سوی دیگر دولت حسن روحانی با گره زدن اقتصاد کشور به سرنوشت برجام ریسک بزرگی انجام داد، ریسکی که با خروج آمریکا از برجام به یک بحران تبدیل شده و آینده برجام را متزلزل کرده است».

این روزنامه اصلاح طلب در ادامه در مصاحبه با «فرشاد مؤمنی» نوشت:

«آقای روحانی تا نیمه‌های دولت یازدهم می‌توانست وضعیت نابسامان اقتصادی کشور را به سیاست‌های اشتباه دولت احمدی‌نژاد منتسب کند...حسن روحانی تنها در یک بازه زمانی محدود می‌توانست مشکلات اقتصادی کشور را به سیاست‌گذاری‌های گذشته ارتباط بدهد. امروز دولت حسن روحانی باید در زمینه عملکرد خود پاسخگو باشد و نمی‌تواند مدعی شود که ریشه‌های مشکلات کنونی جامعه را همچنان باید در گذشته جست‌وجو کرد. ژست آقای روحانی در هنگام انتخابات ریاست جمهوری به شکلی بود که گویا نسبت به وضعیت نابسامان اقتصادی جامعه اشراف کامل دارند».

وقتی کارنامه خالی باشد، «مقصر تراشی» و فرافکنی جای آن را می‌گیرد. متاسفانه دولت آقای روحانی هرگاه زنگ حساب فرا رسید، به جای پاسخگویی به حاشیه سازی و جنجال پرداخت.

«دولت قبل»، «دولت پنهان»، «اتاق فکر شنبه» و...تنها بخشی از مقصرتراشی های دولت آقای روحانی در زنگ حساب است.

این روزنامه اصلاح طلب اعتراف کرده است که «انداختن کم کاری‌ها به گردن دیگران» و «گره زدن اقتصاد کشور به برجام» خطای بزرگی بوده است. این دقیقاً همان مواردی است که منتقدان در سالهای گذشته مطرح می‌کردند اما همین روزنامه و همقطارانش، با فحاشی و بدون پاسخ کارشناسی، منتقدان را به جهنم حواله می‌دادند!

برچسب ها: حسن روحانی
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل