کد خبر: ۶۹۱۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷

آرمان پرس l بی بی سی نوشت: هنریتا فور، مدیر صندوق کودکان سازمان ملل (یونیسف) می‌گوید تعداد یمنی‌هایی که با خطر قحطی روبرو هستند از جمعیت کل کشور سوییس بیشتر شده است.

به گفته خانم فور، سوء تغذیه در بندر حدیده - که هدف عملیات ائتلاف به رهبری سعودی است - بسیار جدی است و موارد ابتلا به وبا در حال افزایش است.

به گفته این مقام سازمان ملل وضعیت ساکنان شهر محاصره شده حدیده روز به روز در حال بدتر شده است.

مدیر یونیسف گفته است که در بسیاری از خیابان‌های حدیده سنگر ایجاد کرده‌اند و درگیری میان یمنی ها و نیروهای ائتلاف عربستان ادامه دارد.

برچسب ها: سوئیس
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل