کد خبر: ۶۹۲۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
رئیس پیشین اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی:
رئیس پیشین اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که اعمال تحریم‌های بیشتر باعث تغییر نظام ایران می‌شود و تا قبل از آن باید منتظر بازگشت ایران به غنی‌سازی کامل بود.

آرمان پرس l ژنرال «عاموس یادلین» رئیس پیشین اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی گفت شکست خوردن خلع سلاح هسته‌ای کره شمالی باعث تنها شدن تل‌آویو در برابر تهران می‌شود.

یادلین طی سخنرانی در اندیشکده مطالعات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (INSS) گفت: «اگر کره‌شمالی زیرساخت‌های هسته‌ای خود را برچیند، امر مهمی است، زیرا آنگاه دوباره ایران به صدر دستورکار رژیم عدم اشاعه بازمی‌گردد».

این اندیشکده در صفحه توئیتر خود به نقل از وی نوشت: «اگر خلع سلاح هسته‌ای کره شمالی شکست بخورد، آمریکا به این کشور مشغول خواهد شد و اسرائیل برای مقابله با ایران تنها خواهد ماند».

این مقام پیشین صهیونیست که ریاست اندیشکده مذکور را نیز برعهده دارد، گفت: «تغییر نظام ایران در اظهارات (مایک) پامپئو (وزیر خارجه آمریکا) ذکر نشد اما در برنامه دولت (دونالد) ترامپ تاکید شده است».

یادلین با ادعای اینکه ایران، ضغیف و آسیب‌پذیر شده، افزود: «و این اعتقاد وجود دارد که اعمال تحریم‌ها (بر ایران) می‌تواند باعث تغییر شود».

وی در صفحه شخصی توئیتر خود نیز نوشت که روز گذشته در این اندیشکده درباره سناریوهای احتمالی بعد از خروج ترامپ از توافق هسته‌ای ایران صحبت کرده و بر لزوم در نظر گرفتن احتمالات کمتر امیدوارکننده، مانند شرایطی که ایران دوباره به غنی‌سازی کامل بازگشته و به سمت بمب‌هسته‌ای پیش برود.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل