کد خبر: ۶۹۲۴۰
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
افشاگری تازه مجتهد؛
فعال مشهور عربستانی در شبکه‌های اجتماعی فاش کرد، رژیم اسرائیل، عربستان سعودی را به سلاح های ممنوعه مجهز کرده است.
آرمان پرس l به نقل از پایگاه خبری "عربی 21" مجتهد فعال و وبلاگ نویس معروف سعودی که به فاش کردن مسائل پنهانی و پشت پرده خاندان حاکم سعودی مشهور است، فاش کرد ارتش رژیم اشغالگر اسرائیل، عربستان را به سلاح های ممنوعه مجهز کرده است.

افشاگری مجتهد مهر تاییدی بر گزارش روزنامه "الخلیج انلاین" است مبنی بر اینکه اسرائیل بمب و موشکهای ممنوعه بین المللی را در اختیار عربستان قرار داد تا از آن در جنگ یمن استفاده کند.

روزنامه مزبور اطلاعات خود را مستند به منابع نزدیک به کمیته اطلاعات کنگره آمریکا ذکر کرده است.

این در حالی است که اتهام عربستان به استفاده از سلاح‌های ممنوعه موضوع جدیدی نیست و پیش از این نیز اخباری منتشر شده بود با این مضمون که ریاض از بمبهای خوشهای برای حمله به یمن استفاده کرد که کشته شدن تعدادی غیرنظامی را به دنبال داشت.

هنوز عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی در خصوص این گزارش و افشاگری مجتهد واکنشی نشان نداده‌اند.

منبع: تسنیم
برچسب ها: اسرائیل ، سعودی
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل