کد خبر: ۶۹۳۳۱
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
در اسلام آباد انجام شد:
مقامات سرویس های اطلاعاتی ایران، روسیه، چین و پاکستان روز سه شنبه برای بحث و گفتگو پیرامون تدابیر لازم جهت مقابله با تهدید تروریستهای داعش در افغانستان، با یکدیگر دیدار کردند.
آرمان پرس l    به نقل از تاس، «سرگئی ایوانف» رئیس دفتر مطبوعاتی سرویس اطلاعاتی روسیه اعلام کرد که رؤسای سرویسهای اطلاعاتی ایران، روسیه، چین و پاکستان برای بحث پیرامون تدابیر لازم جهت مقابله با تهدید تروریستهای داعش در افغانستان روز سه شنبه در اسلام آباد با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

ایوانف همچنین گفت که محور این گفتگوها، خطرِ تقویت و گسترش گروه تروریستی داعش در داخل خاک افغانستان بود.

رئیس دفتر مطبوعاتی سرویس اطلاعاتی روسیه در ادامه افزود که رؤسای سرویسهای اطلاعاتی کشورهای مذکور، «در این کنفرانس در مورد اهمیت برداشتن گامهایی هماهنگ در جهت ممانعت از سرازیر شدن تروریستهای داعش از عراق و سوریه به داخل خاک افغانستان و تهدید کشورهای همسایه آن به توافق رسیدند».

در این کنفرانس، مقامات بلندپایه امنیتی و اطلاعاتی چهار کشور نامبرده بر ضرورت وارد ساختن فعالانه تر قدرتهای منطقه ای به عرصه حل و فصل مناقشات در افغانستان تأکید کردند.


منبع: مهر
برچسب ها: ایران ، داعش ، چین
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل