کد خبر: ۷۰۶۴۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۴
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس قطعاً به موضوع اتهامات علیه نمایندگان و افراد ورود پیدا می‌کند و نمی‌گذارد این روند ادامه داشته باشد.
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست خبری خود که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: ما از نزدیک شاهد تلاش‌های شما هستیم و قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: در پارلمان‌های دنیا البته مواردی از جنس حاشیه‌های امروز که در صحن علنی مجلس اتفاق افتاد وجود دارد. برخی مسائل که امروز در جلسه استیضاح رخ داد خوب نبود.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: این‌گونه اتهام‌ها و تهمت‌ها علیه دیگران رایج شده است و از همان انتخابات این مسائل کژدار و مریز و افشاگری‌ها ایجاد شده است. اینها به افراد لطمه می‌زند.

وی‌ ادامه داد: گاهاً حرف‌هایی زده می‌شود که فضای جامعه را شایعه‌پذیر می‌کند. این ایراد در کشور ما وجود دارد.

لاریجانی بر همین اساس اضافه کرد: افراد هنوز هم این مسائل را ادامه می‌دهند و از شهری به شهری دیگر می‌برند و می‌گویند و افشاگری می‌کنند و کسی هم رسیدگی نمی‌کند. اما ما در مجلس رسیدگی می‌کنیم و نمی‌گذاریم این مسائل این‌گونه بماند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه استیضاح وزیر کار که صبح امروز برگزار شد عنوان کرد: این مسائلی که امروز مطرح شد و بحث اتهاماتی که زده شد باید با مدرک باشد و همگی باید با اسامی ارائه شوند. شما خبرنگاران و اصحاب رسانه هم باید کمک کنید.


برچسب ها: لاریجانی ، مجلس ، اقتصاد
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل