کد خبر: ۷۰۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
نکونام:
جواد نکونام در نشست خبری قبل از بازی مقابل پارس جنوبی جم ضمن تبریک روز خبرنگار، گفت: با توجه به اینکه نساجی تغییرات زیادی داشته نیاز به زمان بیشتری برای هماهنگی داریم. فردا بازی سختی داریم.
به گزارش فارس وی افزود: از پارس شناخت کافی نداریم چرا که دو بازی بیشتر انجام نداده‌اند. تیم ما تغییرات زیادی داشته است و در کل لیگ بیشترین تغییر را داشتیم. شرایط ما روز به روز بهتر می‌شود. پارس جنوبی تیم بسیار خوبی است. آن‌ها در شرایط حمله بسیار قوی هستند. متفاوت بازی می‌کنند. آماده هستیم تا بازی خوبی را انجام دهیم.

نکونام در مورد اینکه موضوع حضور صادق بارانی در استقلال مطرح شده و آیا این مسئله صحت دارد، گفت: خیر این موضوع صحت ندارد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود قرار است بلیت بازی فردا با قیمت ۱۰ هزار تومان به فروش برسد و آیا این مسئله باعث نمی‌شود بخشی از هواداران به خاطر گرانی بلیت از دست بروند، گفت: این موضوع را از شما می‌شنوم. این مسئله را نه می‌دانستم و نه به این موضوعات ورود می‌کنم. اگر به من باشد می‌گفتم مردم به ورزشگاه به صورت رایگان بیایند و ورزشگاه را پُر کنند و بهترین امکانات در اختیارشان قرار بگیرد، اما این مسائل در اختیار من نیست. اگر مردم فکر می‌کنند فردا به این دلیل کمتر بیایند. آن‌ها بیایند و بعد من فاکتورش را پرداخت کنم. (با خنده)

نکونام در مورد اینکه پارس جنوبی از لحاظ هجومی بسیار خوب است، گفت: ما دو بازی پارس جنوبی را دیدیم. نقاط ضعف و قوت آن‌ها را شناسایی کردیم و امیدواریم در نهایت به پیروزی برسیم. در تمام مسابقات برای برد به میدان می‌رویم. در بازی قبلی ما هم توشاک از ما تعریف کردند که از او ممنون هستم. در آن مسابقه هم به بازیکنان گفتم باید به این خود باوری برسیم که هر تیمی را شکست دهیم. مگر اینکه زورمان نرسد. تیمم بهتر از ما خدا را شکر زیاد است. باید تمام تلاشمان را بکنیم تا نتیجه بگیریم.

وی در مورد جذب ولیسیانی و اینکه آیا او به بازی فردا می‌رسد، اظهار داشت: او هفته قبل هم روی نیمکت بود. با توجه به دوری از شرایط بازی نیاز دارد به شرایط مسابقه برسد. هر زمان که صلاح باشد از او استفاده می‌کنیم.

خبرنگاری سوالی در مورد شکایت از مالک خونه به خونه از سوی نکونام پرسید که او به دلیل اینکه سوال مربوط به بازی نیست جوابی به این موضوع نداد.


نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل