کد خبر: ۷۰۹۴۹
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
در صورت برتری دیناموزاگرب برابر یانگ بویز و صعود به مرحله گروهی، صادق محرمی تنها بازیکن ایرانی فصل ۱۹-۲۰۱۸ لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود. مرحله سوم پلی اف لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۱۹- ۲۰۱۸ پیگیری شد که در مهم‌ترین بازی‌ها فنرباغچه و سلتیک از دور رقابت‌ها حذف شدند. همچنین در یکی از بازیها دیناموزاگرب که در این فصل صادق محرمی مدافع جوان و آینده دار ایرانی را در اختیار دارد، توانست آستانه قزاقستان را در دو بازی رفت و برگشت شکست دهد تا به مرحله بعد برسد. یاران صادق محرمی اکنون باید در دو بازی رفت و برگشت برابر یانگ بویز سوییس قرار گیرند و در صورت برتری در این دیدار می‌توانند به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا راه یابند. ** برنامه کامل بازی‌ها دیناموزاگرب - یانگ بویز سوییس رد استار بلگراد - ردبول اتریش باته بوریسوف - آیندهوون مولویدی - آاک آتن یونان بنفیکا - پائوک سالونیکا دیناموکیف - آژاکس هلند تاکنون ۸ بازیکن ایرانی فرصت بازی در بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی در جهان (لیگ قهرمانان اروپا) را به دست آوردند و در صورت صعود دیناموزاگرب به مرحله گروهی، صادق محرمی تبدیل به نهمین بازیکنی می‌شود که حضور در این رقابت‌ها را تجربه خواهد کرد. ۱- علی دایی ۲- مهرداد میناوند ۳- علی کریمی ۴- مهدی مهدوی کیا ۵- اشکان دژاگه ۶- سردار آزمون ۷- وحید هاشمیان ۸- سعید عزت الهی
مرحله سوم پلی اف لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۱۹- ۲۰۱۸ پیگیری شد که در مهم‌ترین بازی‌ها فنرباغچه و سلتیک از دور رقابت‌ها حذف شدند.

همچنین در یکی از بازیها دیناموزاگرب که در این فصل صادق محرمی مدافع جوان و آینده دار ایرانی را در اختیار دارد، توانست آستانه قزاقستان را در دو بازی رفت و برگشت شکست دهد تا به مرحله بعد برسد.

یاران صادق محرمی اکنون باید در دو بازی رفت و برگشت برابر یانگ بویز سوییس قرار گیرند و در صورت برتری در این دیدار می‌توانند به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا راه یابند.

** برنامه کامل بازی‌ها

دیناموزاگرب - یانگ بویز سوییس

رد استار بلگراد - ردبول اتریش

باته بوریسوف - آیندهوون

مولویدی - آاک آتن یونان

بنفیکا - پائوک سالونیکا

دیناموکیف - آژاکس هلند

تاکنون ۸ بازیکن ایرانی فرصت بازی در بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی در جهان (لیگ قهرمانان اروپا) را به دست آوردند و در صورت صعود دیناموزاگرب به مرحله گروهی، صادق محرمی تبدیل به نهمین بازیکنی می‌شود که حضور در این رقابت‌ها را تجربه خواهد کرد. 

۱- علی دایی 

۲- مهرداد میناوند 

۳- علی کریمی

۴- مهدی مهدوی کیا 

۵- اشکان دژاگه

۶- سردار آزمون 

۷- وحید هاشمیان 

۸- سعید عزت الهی


نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل