کد خبر: ۷۲۳۶۶
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
رسانه های آمریکایی گزارش دادند که در حادثه تیراندازی در ایالت 'کالیفرنیا' شش نفر از جمله فرد تیرانداز کشته شدند.
به گزارش  ایرنا، شبکه های خبری 'ای.بی.سی.نیوز'، 'اکونومیک تایمز'، تارنمای خبری انگلیسی 'اکسپرس' و شبکه خبری 'راشاتودی' گزارش دادند: این حادثه تیراندازی در 'بیکرزفیلد' (BAKERSFIELD) در جنوب کالیفرنیا رخ داد.

بنابراین گزارش و به گفته مقامات پلیس بیکرزفیلد، تیراندازی ساعت 05:20 بعدازظهر چهارشنبه (بامداد پنجشنبه به وقت تهران) در بیکرزفیلد در 90 مایلی (حدود 144کیلومتری) شمال لس آنجلس مرکز ایالت کالیفرنیا رخ داد، فرد تیراندز در این حادثه همچنین به همسر خود شلیک کرده است. ضارب در آخر خود را هدف قرار داد.

رسانه های فوق الذکر به جزئیات بیشتر این حادثه تیراندازی اشاره ای نکردند.

به گزارش ایرنا، شبکه خبری سی ان ان در دوم اسفندماه 1396 گزارش داده بود: بنابر آمار ارائه شده از سوی 'هرشهر برای امنیت سلاح' (Everytown for Gun Safety)، روزانه بطور متوسط 96 آمریکایی در حوادث تیراندازی کشته می شوند که برای هر فردی که به ضرب گلوله کشته می شود، بیش از دو نفر دیگر نیز مجروح گزارش شده که از این تعداد حدود هفت نفر کودک و نوجوان هستند که قربانی این حوادث شده اند.

این رسانه خبری آمریکایی همچنین به نقل از ' Gun Violence Archive ' افزود که با شروع سال میلادی جدید تاکنون بیش از یکهزار و 800 نفر بر اثر تیراندازی در آمریکا کشته شده اند.

سی ان ان به نقل از آمار ارائه شده از سوی ' موسسه ملی عدل' (NIJ ) آمریکا درسال 2009 میلادی، گزارش داد: برآورد می شود که از جمعیت نزدیک به 326میلیون نفری آمریکا(2017) حدود 310میلیون شهروند غیرنظامی آمریکا سلاح گرم در اختیار دارند.


برچسب ها: تیراندازی
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل