کد خبر: ۷۷۱۹۳
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
پیشنهاد مشخص ما به برگزارکنندگان سالگرد پیروزی انقلاب این است: به هر شکلی که شده از معظم‌له دعوت نمایید تا به عنوان سخنران روز 22 بهمن در تهران قبول زحمت نموده و در این روز تاریخی و بی‌سابقه حضور داشته باشند. گردهمایی تاریخی و بی سابقه ی مردم تهران در روز پیروزی انقلاب و گرد وجود ولی امر مسلمین می تواند برای ملت های منطقه، جبهه بین المللی مقاومت و دوستداران انقلاب در اقصی نقاط عالم پیام های انرژی‌زا و مثبتی صادر کند که پیامدهای آن بعضا غیرقابل پیش بینی خواهد بود.
ملت ایران و افکار عمومی جهان که پیگیر مسایل کشورمان هستند، شهادت می دهند که دشمنان قسم خورده و بیرونی انقلاب در همدستی بی سابقه با دنباله های نفوذی داخلی تلاش همه جانبه ای کردند تا انقلاب جشن 40 سالگی اش را نگیرد و کام مردم، تلخ تر از همیشه باشد.

هرچه داشتند به صحنه آوردند تا با تابستان داغ و زمستانی داغ‌تر نگذارند امسال به سرانجام برسد؛ غافل از آنکه تازه انقلاب اسلامی به بلوغ رسیده و برای 50 سال آینده اش نقشه ی راه طراحی می کند.

حالا، دشمن که فهمیده در چهلمین سال انقلاب نیز دچار شکست شده، اقدامات مخرب و براندازانه ی خود را به سال 98 شیفت داده است تا شاید با افزایش فشارهای بیرونی به ویژه در حوزه اقتصادی و با دلخوش کردن به اقدامات نفوذی های داخلی (باز هم بیشتر در حوزه اقتصادی و تنگتر نمودن معیشت مردم) بتواند سال آینده به اهداف شوم خود نایل آید.

در این سوی، اما انقلاب اسلامی درصدد برگزاری باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی است و ارکان مختلف برگزاری مراسم های مذکور درصدد هستند با ابتکارات خلاقانه و طرح های نو، حضور پرشور و پرشعورتری از مردم را رقم بزنند.

در همین رابطه، پیشنهاد مشخص ما به برگزارکنندگان سالگرد پیروزی انقلاب این است: به هر شکلی که شده از امام خامنه ای دعوت نمایید تا به عنوان سخنران روز 22 بهمن در تهران قبول زحمت نموده و در این روز تاریخی و بی سابقه حضور داشته باشند.

برای این پیشنهاد دلایل زیر را میتوان برشمرد:

1. چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، نقطه ی عطف تاریخ ایران اسلامی است و باید در اوج برگزار شود.

2. طی چند سال اخیر، به ویژه سال جاری، دشمن همه ی توانش را برای جدایی امت از امام به صحنه آورد؛ 22 بهمن امسال و حضور امام در میان امت می تواند نقشه های پیچیده ی آنها را نقش بر آب کند.

3. در صورت حضور امام خامنه ای در مراسم 22 بهمن 97، چله ی دوم انقلاب با شور و حالی جدید و با انرژی مضاعف و نو آغاز خواهد شد و قطعا برکات بسیاری را با خود به همراه خواهد داشت.

4. اعلام حضور معظم له در مراسم 22 بهمن طبیعتا انگیزه های بسیاری را برای بخشی از مردم که به هر دلیل از عملکرد مسئولان ناراضی بوده و قصد خانه نشینی در این روز بزرگ را دارند، فراهم خواهد آورد.

5. به اذعان مشاهدات میدانی، نظرسنجی های معتبر و رسمی دولتی و غیردولتی، واقعیات جامعه و... دولت مستقر فعلی و رئیس آن دچار از هم پاشیدگی شدید در بدنه ی مردم شده اند و تقریبا هیچ قشر خاصی از شرایط فعلی و عملکرد آنها راضی نیست. محبوبیت حدود 17 درصدی در تازه ترین نظرسنجی معتبری که صورت گرفته، فقط بخشی از واقعیت است. بنابراین، تکرار حضور فردی همچون حسن روحانی در جایگاه سخنرانی بزرگترین روز سیاسی کشور، علاوه بر کاهش انگیزه برای اقشار مختلف ملت، می تواند منجر به بروز حاشیه ها و اعتراضاتی شود که زیبنده ی این روز بزرگ نیست.

6. گردهمایی تاریخی و بی سابقه ی مردم تهران در روز پیروزی انقلاب و گرد وجود ولی امر مسلمین می تواند برای ملت های منطقه، جبهه بین المللی مقاومت و دوستداران انقلاب در اقصی نقاط عالم پیام های انرژی‌زا و مثبتی صادر کند که پیامدهای آن بعضا غیرقابل پیش بینی خواهد بود.

امید است این پیشنهاد به صورت جدی مورد مطالعه، بررسی و اقدام قرار گیرد تا ان شاءالله با موافقت امام خامنه ای عزیز، ملت صبور و ایثارگر ایران بهمن ماهی متفاوت را تجربه کرده و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را به نقطه ی اوج آن مبدل نمایند.

برچسب ها: امام خامنه‌ای
نظرات بینندگان l_sar_comment
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
علی
|
United States
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۶
0
0
بسیار عالیه
ولی اگر خدای ناکرده کوچیکترین اتفاقی برای حضرت آقای بیفته، اونهایی که این پیشنهاد رو دادن چطور میخوان جواب بدن؟
برقراری امنیت میدان آزادی اونهم روز 22 بهمن کاری بشدت مشکل هست.
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل