کد خبر: ۷۸۱۵۹
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه تروریستی زاهدان را به طور جد از طریق کمیسیون امنیت ملی مجلس تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد.
حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت حادثه تروریستی ساعتی پیش در زاهدان گفت: به طور جد از طریق مجلس و به طور خاص از طریق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی حادثه تروریستی زاهدان را تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد.

وی با انتقاد از دستگاه اطلاعاتی پاکستان اظهار داشت: دستگاه اطلاعاتی و همچنین سران ارتش پاکستان جدیتی در برخورد با گروهک‌های تروریستی مستقر در این کشور از خود نشان نمی‌دهند و این باعث شده تا حاشیه امنی برای این گروهک‌ها در کشور پاکستان ایجاد شود.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی همچنین ضمن انتقاد از عملکرد وزارت امور خارجه خاطرنشان کرد: عملکرد دستگاه دیپلماسی ما در برخورد با حوادث مشابه تروریستی عملکرد قوی و قاطعی نبوده و در وزارت امور خارجه ما همواره با دیپلماسی لبخند با این موضوع برخورد کردهاست.

ساعاتی پیش در اقدامی تروریستی یک اتوبوس متعلق به سپاه در جاده خاش-زاهدان منفجر شد و تعدادی از سرنشینان آن شهید و تعدادی مجروح شدند.


نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل