کد خبر: ۷۹۲۰۹
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
طی تفاهم نامه‌ای توزیع روغن موتور با نرخ مصوب دولتی برای استفاده تاکسیرانان و رانندگان حمل‌و‌نقل عمومی آغاز شد.
مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور ، از اقدامات حمایتی و خدماتی به تاکسیرانان و رانندگان حمل و نقل عمومی کشور خبر داد و گفت: تفاهم نامه‌‌ای مابین اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور و شرکت عامل تولید روغن موتور ماشین برای تولید و توزیع این محصول به نرخ مصوب دولتی جهت تاکسیرانان و رانندگان حمل و نقل عمومی منعقد شد.

ضامنی گفت: با توجه به شعار سال حمایت از تولید داخلی و در پی اقدامات حمایتی و خدماتی از تاکسیرانان بر آن شدیم که همچنان نسبت به تأمین قسمتی از مایحتاج خدمات خودرویی این قشر عزیز و زحمت کش اقدام کنیم.

وی افزود: توزیع روغن موتور همانند توزیع لاستیک می‌باشد و متناسب با اعلام نیازی که از سمت شهرداریها به اتحادیه تاکسیرانی ارسال می‌شود روغن مورد نیاز را با نرخ دولتی تأمین می‌کنیم.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور ادامه داد: البته این کار شبکه توزیع نیاز دارد و اگر شهرداری ها اعلام نیازها را جمع بندی نکنند و برای اتحادیه تاکسیرانی نفرستند فرآیند به خوبی انجام نمی شود. بنابراین شهرداریها باید این نیازها را احصا و ارسال کنند تا با تأمین این محصولات با نرخ مصوب، این اقدام ارزش افزوده را برای راننده‌ها داشته باشد.

ضامنی در پایان در مورد توزیع لاستیک بیان داشت: در توزیع  لاستیک از وعده‌ای که داده بودیم جلوتر رفتیم و تا کنون بالغ بر ۱۳۰ هزار حلقه  لاستیک در سطح کشور به راننده‌ها با نرخ مصوب دولتی توزیع شده است و تا زمانی که اعلام نیاز باشد پاسخگوی نیازها هستیم.


برچسب ها: تاکسیرانی
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل