کد خبر: ۷۹۳۹۰
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی گفت: در سقوط هلی کوپتر در ارومیه یک مرزبان به شهادت رسید.
علی مصطفوی  اظهار داشت: بر اساس اطلاعاتی که تا کنون به دستمان رسیده تا کنون یک نفر در این حادثه شهید شده و سه نفر دیگر زخمی شده‌اند.

یک فروند بالگرد در ارومیه سقوط کرد

سقوط بالگرد در ارومیه دلیل امنیتی ندارد 

در همین حال، معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی آذربایجان‌غربی گفت: سقوط بالگرد در ارومیه دلیل امنیتی ندارد و درحین جابه‌جایی نیروها اتفاق افتاده است.

محمد مولایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، اظهار داشت: سقوط بالگرد مرزبانی در ارتفاعات دالامپر به هنگام جابجایی نیروها روی داد و هیچ دلیل امنیتی یا نا امنی در مناطق مرزی وجود دارد.

وی تصریح کرد: نیروهای امدادی و نظامی به منطقه اعزام شده‌اند و هنوز جزئیات بیشتری در مورد این حادثه در دسترس نیست.

همچنین رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان آذربایجان غربی از اعزام اورژانس هوایی به منطقه سقوط هلی کوپتر در ارتفاعات ارومیه خبر داد.

باقر بهرامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دقایقی پیش 5 دستگاه آمبولانس به انضمام یک فروند اورژانس هوایی به محل سقوط بالگرد در ارتفاعات دالامپر راهی شد.

وی تصریح کرد: در منطقه کوهستانی دالامپر حجم زیادی برف وجود دارد بنابراین امداد رسانی در این شرایط که چندین متر برف وجود دارد نیازمند اورژانس هوایی است.

بر اساس این گزارش بنا بر اعلام علیرضا ملامحمدی زاده فرماندار ارومیه و بر اساس اطلاعات اولیه، در این حادثه کمک خلبان هلی کوپتر مرزبانی به شهادت رسیده و هشت نفر نیز مجروح شده‌اند.


برچسب ها: سقوط هلی کوپتر
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل