کد خبر: ۸۱۶۶۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: همه می‌دانند جمهوری اسلامی هیچ علاقه‌ای به درگیری ندارد اما ذره‌ای از آرمان‌ها و اهدافمان کوتاه نمی‌آییم.
 آیت‌الله علم‌الهدی در دیدار با سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ضمن تمجید از زحمات نیروهای مسلح در برقراری نظم و امنیت در کشور اظهار داشت: این مملکت، مملکت امام زمان(عج) است و فرماندهی سپاه امام زمان (عج) بالاترین ارزش برای شما است.

وی به ارتباط و هماهنگی دستگاه‌های قضایی و امنیتی استان اشاره و گفت: نیروهای نظامی خراسان رضوی در بحران‌هایی که به‌وجود آمده از یکپارچگی آمیخته با اخلاص برخوردار بودند و کوچک‌ترین نقطه اشکالی نه در یکایک عناصر سپاه و ارتش و نه در خود جریان وجود ندارد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی در مورد حاشیه شهر مشهد و اقداماتی که برای بازگشت حاشیه‌نشینان به شهرها و روستاهای خود انجام گرفته، اشاره و افزود: مردم در بسیاری مناطق سال‌ها کشاورزی و دامداری می‌کردند و مشکلی برای طبیعت ایجاد نشده بود.

وی اضافه کرد: اگر جهاد کشاورزی و منابع طبیعی در برخی مناطق استان در طرح آبخیزداری تجدید نظر کنند و مراتع برای بومیان به شکل مدیریت شده آزاد شود، بسیاری روستاییان از حاشیه شهرها به روستاهای خود بازمی‌گردند و وضعیت اشتغال و زندگی‌شان برطرف می‌شود.

ذره‌ای از آرمان‌های انقلاب کوتاه نمی‌آییم
در ابتدای این دیدار سرلشکر باقری گزارشی از سرکشی به مناطق مرزی خراسان رضوی و آمادگی نیروهای مسلح استان برای تأمین امنیت مرزهای شرقی کشور ارائه و اظهار کرد: همه می‌دانند جمهوری اسلامی هیچ علاقه‌ای به درگیری ندارد اما ذره‌ای از آرمان‌ها و اهدافمان کوتاه نمی‌آییم.

وی با بیان این‌که نیروهای مسلح وضع مناسبتی دارند، افزود: تلاش می‌کنیم هر روز وضعیت دفاعی‌مان بهتر شود و در شأن نیروی مسلح کشور وابسته به امام زمان (ع) باشیم.


برچسب ها: سرلشکر باقری
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل