کد خبر: ۸۲۵۳۹
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
معاون فنی و عمرانی استاندار تهران گفت: حلقه سوم ترافیکی استان تهران 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و شرق و غرب این استان را به یکدیگر متصل می‌کند.
در باره تکمیل حلقه سوم ترافیکی استان تهران گفت: راه‌ها یکی از محورهای توسعه استان محسوب می‌شود و استان تهران از حیث جابجایی بار و حمل و نقل مسافر رتبه اول را در کشور دارد.

وی ادامه داد: با توجه به پایتخت بودن تهران ما جزو استان‌های برتر در کشور محسوب می‌شویم و توجه به راه‌های استان باید در اولویت قرار بگیرد.

تقی‌زاده یادآور شد: حلقه سوم راه‌های مواصلاتی تهران به عبارتی غرب و شرق را متصل می‌کند و از آبیک قزوین وارد استان البرز و از ماهدشت و کرج وارد ملارد و استان تهران می‌شود و به چرمشهر و گرمسار منتهی می‌شود.

وی یادآور شد: این حلقه مواصلاتی یکی از پروژه‌های اساسی و زیرساختی استان تهران محسوب می‌شود که شرق و غرب استان را به یکدیگر متصل می‌کند.

معاون فنی و عمرانی استاندار تهران اظهار داشت: این محور مواصلاتی 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در حال حاضر ابنیه، پل و تقاطع‌های غیرهمسطح آن در حال اجراست و تا پایان سال 99 تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: بخش قابل توجهی از پروژه‌های ترافیکی با اتصال این حلقه رفع خواهد شد.

تقی‌زاده در باره حلقه دوم ترافیکی استان تهران نیز گفت: این حلقه از سه‌راه سیمان و از بلوار امام رضا(ع) به سمت اتوبان تهران ـ قم به طول 32 کیلومتر آغاز شده است که این طرح از پروژه‌های مهم استان تهران در حوزه راه‌ها محسوب می‌شود.

معاون فنی و عمرانی استاندار تهران اظهار داشت: این حلقه سه تقاطع همسطح و بخش قابل توجهی از  حمل و نقل سنگین استان را برعهده دارد.


برچسب ها: ترافیک
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل