کد خبر: ۹۵۶۸
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۴
بی کار ترین تروریست های جهان به دنبال شغل جدید
پیشنهاد کمک به عربستان در حمله به یمن در شرایطی که عربستان توسط غربی ها به پیشرفته ترین سلاح های روزآمد تسلیح شده است می تواند حکم یک بازآموزی رایگان را برای افراد گروهک درمانده ای داشته باشد که سالها در پادگان اشرف توهم توطئه را در سر می پروراندند . . .

آرمان پرس – گروه بین الملل : خبر کوتاه بود و بیشتر خنده دار . سازمان تروریستی مجاهدین خلق آمادگی خود را برای هرگونه کمک و همکاری با عربستان سعودی در تجاوزاتش علیه یمن اعلام کرد . اگر چه شاید در نگاه اول انتشار این خبر از کم ترین درجه اهمیت خبری به لحاظ حرفه ای برخوردار باشد اما با کمی نگاه دقیق تر می توان فهمید تحرکات جدید منافقین و تمایل آنها به نزدیکی بیشتر به عربستان سعودی دلایل مهمی دارد که در این مجال به آن اشاره خواهیم کرد .

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری تحلیلی آرمان پرس مریم رجوی، رهبر سازمان تروریستی مجاهدین خلق در دیدار با «محمد آل الشیخ»، سفیر عربستان سعودی در پاریس از آمادگی این گروه تروریستی در کمک و همکاری با عربستان در تجاوزاتش علیه ملت یمن خبر داد.رجوی در این دیدار همچنین تاکید کرد که عربستان هرگاه از مجاهدین خلق درخواست کمک کند، این سازمان آماده اجرای درخواست‌های این کشور فورا و بدون ذره‌ای تردید است. منابع آگاه خاطر نشان می‌کنند که رجوی و آل الشیخ تاکنون چندین بار با یکدیگر در پاریس دیدار داشته‌اند و رجوی در این دیدارها از کمک‌ها و حمایت‌های مالی‌ عربستان سعودی در سال‌های گذشته از این گروه بویژه پس از طرد شدن از عراق، تقدیر و تشکر کرده است.

منافقین که در سال های اخیر و با اخراج از کشور عراق و تخلیه اجباری پادگان اشرف با بدترین دوران عمر تروریستی خود مواجه شده اند تلاش زیادی دارند بتوانند حامی جدیدی برای خود دست و پا کنند و به عمر نکبت بار خود ادامه دهند . مریم رجوی که به خوبی از پایان عمر گروهک خود اطلاع دارد با پیشنهاد کمک به عربستان در حمله و تجاوز به مردم مظلوم یمن در حقیقت تلاش دارد جانی دوابره به افراد باقی مانده از گروهک خود بدهد اما این همه ماجرا نیست .

باید دانست آنچه دندان طمع منافقین را تیز کرده است نه حمله به بی گناهان یمن و مشارکت در این جنگ یک طرفه بلکه آرزوی نزدیک شدن به عمال سعودی دربار عربستان است . رجوی در طول سال های گذشته تلاش زیادی کرد که پس از اخراج از عراق کشور ثالثی را برای استقرار خود و اعضای اندک گروهک تروریستی اش پیدا کند اما با دست رد بسیاری از کشورهای دنیا روبرو شد و در حقیقت رجوی بعد از به شماره افتادن نفس های به اصطلاح سازمانش اکنون تصمیم گرفته است به سمت دریوزگی عربستان سعودی برود .

رجوی به خوبی می داند حاکمان شبه جزیره یکی از اصلی ترین منابع تغذیه مالی گروه های تروریستی در جهان هستند و اگر چه تا حالا هم پشتیبانی های خوبی از منافقین داشته اند اما حالا باید با خوش رقصی مریم رجوی به اصلی ترین حامی آنها تبدیل شوند . اکنون باز شدن جای پای رجوی در عربستان می تواند برای او حکم اکسیژن در فضای خلا را داشته باشد .

 از سوی دیگر باید دانست پیشنهاد کمک به عربستان در حمله به یمن در شرایطی که عربستان توسط غربی ها به پیشرفته ترین سلاح های روزآمد تسلیح شده است می تواند حکم یک بازآموزی رایگان را برای افراد گروهک درمانده ای داشته باشد که سالها در پادگان اشرف توهم توطئه را در سر می پروراندند . در حقیقت این یک تیر و دونشان مناسبی است تا به وسیله آن منافقین بتوانند خود را بازآفرینی کنند .

نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل